Fysiosittard Team

Eugenie Eyck – Haenen

img_1952

eugenie@fysiosittard.nl

Fysiotherapeut, bekkengerelateerde klachten,
ouderenzorg

Mil Cals

img_1982

mil@fysiosittard.nl

Fysiotherapeut, manueel therapeut, echografie, Dry Needling, Parkinson, beweegprogramma DM, kinesiotaping

Olaf Schulte

img_2017

olaf@fysiosittard.nl

Fysiotherapeut, sportfysiotherapeut, Msc manueel therapeut, echografie, beweegprogramma COPD en DM, kinesiotaping

Jeroen Dieteren

img_1997

jeroen@fysiosittard.nl

Fysiotherapeut, 
master orthopedische manuele therapie
, echografie, 

Dry Needling, kinesiotaping, kwaliteitsmedewerker HKZ.

Fysiotherapeut Fortuna Sittard

Dorien Pieters

img_2032

dorien@fysiosittard.nl

Fysiotherapeut,
 oncologie fysiotherapie,
 oedeemfysiotherapie,
 kinesiotaping

Imke Debie

img_2046

imke@fysiosittard.nl

Fysiotherapeut,
 master kinderfysiotherapeute, 
Mc Kenzie, kinesiotaping

Selina Hut

img_1989

selina@fysiosittard.nl

Fysiotherapeut, master 
psychosomatische ft, 
beweegprogramma DM,
 kinesiotaping

Marcel Boymans

img_1963

marcel@fysiosittard.nl

Fysiotherapeut,
 master 
musculoskelatal fysiotherapie, kinesiotaping

Fysiotherapeut Fortuna Sittard

Bennet Kather

img_2011

bennet@fysiosittard.nl

Fysiotherapeut, master geriatrie fysiotherapeut i.o., kinesiotaping

Mo Zouabi

img_2021

fysiotherapeut, kinesiotaping

Ron Vroomen

Foto-Ron-Vroomen2.jpeg

(sport)masseur, personal trainer

Karin Bartholet

karin

info@bekken-pro.nl

fysiotherapeute, master bekkenfysiotherapeute

Wendy Vervaart

img_2039

wendy@fysiosittard.nl

Administratie, planning